Modulinis namas AURORA 82 m2

Apie projektą

Šis modulinis namelis pasižymi ergonomika bei moderniu BARN HOUSE stiliaus dizainu. Modulinį namelį verta rinktis tiems, kas ieško nedidelio, stilingai atrodančio namo. Maksimaliai aukštos lubos leis jaustis erdviai, o dideli vitrininiai langai leis susilieti su aplinka maksimaliai praplečiant esamą erdvę. Tai namelis sukurtas ne tik patogiai praleisti savaitgalio išvykas, tačiau yra tinkamas gyvenimui visais metų laikais!

Kas įskaičiuotą į bazinę kainą?

-Namo konstrukcija pagaminta iš sertifikuotos C24 medienos (džiovinta ir kalibruota)
-Dugnas dengtas bitumine prilydoma danga ir apsaugotas nuo išorės veiksnių (papildomai galima –įmontuoti antigraužikinį metalinį tinklą)
-Namo apšiltinimas akmens vata: grindys – 200 mm, sienos ir stogas – 150 mm (galimybė naudoti kitus apšiltinimo būdus bei storius)
-Plastikiniai 5 kamerų, 2 stiklų langai (pasirinktinai gali būti naudojami 3 stiklų, A+ klasės arba aliuminio profilio langai)
-Fasadas: pilnai išbaigtas su premium klasės medinėmis dailylentėmis (dažant ruda spalva) ir kombinuojant su „Classic” skarda (antracito spalva) (galimybė panaudoti kitas fasado medžiagas)
-Stogo danga: „Classic” su 25 metų garantija (galima ir kito tipo stogo danga)
-Elektros bei santechnikos instaliacija pagal

Kontaktai

Susisiekime

Kontaktai

Susisiekime

Tinklaraštis

Naujienos

Gaukite atsakymą per 24h!